MARTINSON – EN DEL AV FRISTADS AB TILLSAMMANS MED: FRISTADS | ACODE | HEJCO | BRAGARD

Personal

Maria Lorentzon

COMMERCIAL MANAGER
maria.lorentzon@martinsontextile.com
DIREKT: +46 (0)72-143 14 50

Annika Sandell

PRODUCT MANAGER
annika.sandell@martinsontextile.com
DIREKT: +46 (0)70-520 97 17

Ann Öhlander

PRODUCT DEVELOPMENT TECHNICIAN
ann.ohlander@martinsontextile.com
DIREKT: +46 (0)70-361 69 10

Annette Svensson

SUSTAINABILITY MANAGER
annette.svensson@martinsontextile.com
DIREKT: +46 (0)72-143 26 03

Ann-Kristin Hultgren

PRODUCTION CONTROLLER
ann-kristin.hultgren@martinsontextile.com
DIREKT: +46 (0)70-510 23 49

Inger Nordlund

CUSTOMER SERVICE/ADMINISTRATION
inger.nordlund@martinsontextile.com
DIREKT: +46 (0)33-21 17 92

Gunilla Arvidsson

PLANT MANAGER
gunilla.arvidsson@martinsontextile.com
DIREKT: +46 (0)70-240 50 57

Helena Svensson

PRODUCT TECHNICIAN
helena.svensson@martinsontextile.com

Yvonne Svensson

PATTERN COORDINATOR
yvonne.svensson@martinsontextile.com

Marianne S Gustafsson

SEWING TECHNICIAN
marianne.gustafsson@martinsontextile.com

Tina Olausson

SEWING TECHNICIAN/SAMPLES
tina.olausson@martinsontextile.com

Ann-Kristin Karlander

Eva Gustavsson

Ilonka Katona

Carina Skattberg

SEWING TECHNICIANs

Ghulam Ali Ramazan Ali

CUTTING / SEWING TECHNICIAN

 

Aktuellt
Kontakt