MARTINSON – EN DEL AV FRISTADS SVERIGE AB TILLSAMMANS MED: FRISTADS KANSAS | ACODE | HEJCO | BRAGARD

Personal

Maria Lorentzon

COMMERCIAL MANAGER
maria.lorentzon@martinsontextile.com
DIREKT: +46 (0)72-143 14 50

annika-sandell

Annika Sandell

PRODUCT MANAGER
annika.sandell@martinsontextile.com
DIREKT: +46 (0)70-520 97 17

ann-ohlander

Ann Öhlander

PRODUCT DEVELOPMENT TECHNICIAN
ann.ohlander@martinsontextile.com
DIREKT: +46 (0)70-361 69 10

hanna-olsson

Hanna Olsson

PURCHASING ADMINISTRATOR
hanna.olsson@martinsontextile.com
DIREKT: +46 (0)72-575 21 20

ann-kristin-hultgren

Ann-Kristin Hultgren

PRODUCTION CONTROLLER
ann-kristin.hultgren@martinsontextile.com
DIREKT: +46 (0)70-510 23 49

gunilla-arvidsson

Gunilla Arvidsson

PLANT MANAGER
gunilla.arvidsson@martinsontextile.com
DIREKT: +46 (0)70-240 50 57

Annette Svensson

SUSTAINABILITY MANAGER
annette.svensson@martinsontextile.com
DIREKT: +46 (0)72-143 26 03

yvonne-svensson

Yvonne Svensson

PATTERN COORDINATOR
yvonne.svensson@martinsontextile.com

kenneth-hansson

Kenneth Hansson

CUTTING

Marianne 650x 1000 beskuren

Marianne S Gustafsson

SEWING TECHNICIAN

Ann-Kristin Karlander

SEWING TECHNICIAN

eva-gustavsson

Eva Gustavsson

SEWING TECHNICIAN

Tina 650x1000 beskuren

Tina Olausson

SEWING TECHNICIAN

Ghulam Ali Ramazan Ali

CUTTING / SEWING TECHNICIAN

 

ann-britt-edvardsson

Ann-Britt Edvardsson

SEWING TECHNICIAN

Ilonka Katona

SEWING TECHNICIAN

 

Aktuellt
Kontakt